Worki pod oczami, obrzęki pod oczami i zwiotczała skóra okolic oczu

Worki pod oczami, obrzęki pod oczami i zwiotczała skóra okolic oczu

Worki pod oczami, obrzęki pod oczami, zwiotczała skóra okolic oczu, dodają lat i powodują, że wyglądasz na wiecznie przemęczoną. Wypróbuj skuteczne i bezpieczne rozwiązanie, mezoterapię Dermaheel Eyebag Solution.

Co to jest Dermaheel Eyebag Solution?

Preparat zawiera kompleks tzn. peptydów biomimetycznych, które podane w okolicę leczoną, drenują i pobudzają mikrokrążenie. Powala to na usunięcie worków i opuchnięć pod oczami, a także, odmłodzenie okolicy oka, spłycenie zmarszczek, ujędrnienie i rozświetlenie. Co więcej, preparat likwiduje poduszeczki tłuszczowe pod oczami, ponieważ zawarte w nim składniki aktywują tzw. lipolizę, czyli rozpad komórek tłuszczowych.

Na czym polega zabieg?

  • Skórę okolicy poddanej leczeniu znieczula się kremem – zabieg jest bezbolesny.
  • Lekarz wstrzykuje bardzo cienką igłą porcje preparatu w okolice problemu
  • Po zabiegu skóra jest lekko obrzęknięta, zazwyczaj przed kilka – kilkanaście godzin
  • Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu
  • Wskazana jest seria 4 zabiegów co 2-3 tygodnie

Czy zabieg jest bezpieczny?

Jest całkowicie bezpieczny, jeżeli jest wykonany przez lekarza, posiadającego odpowiednie kwalifikacje. Pamiętaj! Zawsze musisz wiedzieć co będzie podane w skórę i kim jest osoba której na to udzielisz zgody!

Czym różni się zabieg Eyebag Solution od wypełnienia tzw. ‘doliny łez” kwasem hialuronowym?

Problem jest zupełnie odmienny. Co innego worki i opuchlizna pod oczami a co innego zaznaczona „dolina łez”, czyli poziome zagłębienie tworzące się na granicy oczodołów. Kwas hialuronowy używany do spłycenia „doliny łez” należy do grupy wypełniaczy tkankowych, tak samo jak ten który jest używany np. do usuwania zmarszczek i modelowania ust, z tym, że posiada inną gęstość. Jest to materiał który pozostaje w miejscu podania. Ponieważ jego zadaniem jest wiązanie wody w celu wypełnienia zagłębienia w które został podany, odradzamy go dużej części pacjentek, u których tworzą się opuchnięcia związane z zatrzymywaniem wody w organizmie. Albo, podajemy go głęboko w tak małej ilości, żeby jednak spłycić „dolinę łez” a nie nasilić obrzęków.

A nie wystarczy dobry krem? A może inny zabieg?

Nie ma takiego kremu, który skutecznie rozprawi się z męczącym problemem wiecznie podpuchniętych oczu! Także karboksyterapia nie przyniesie pożądanych efektów po kilku zabiegach, chociaż trochę poprawi wygląd okolicy oka. Alternatywą do mezoterapii jest laser frakcyjny, ale eksperci nie twierdzą, że stanowi on uniwersalne rozwiązanie na problemy skóry okolicy oczu. W celu kompleksowego odmłodzenia okolicy oka można oczywiście dodać likwidację „kurzych łapek” toksyną botulinową a nawet krótkie, proste nitki pdo. Tą ostatnią metodę stosuję najrzadziej, tylko u pacjentek, które poczytają na temat metody i będą do niej całkowicieprzekonane. Nie dlatego, żeby w jakiś sposób była niebezpieczna, wręcz przeciwnie, ale jest jednak na tyle rzadko opisywana, że wzbudza lęk. A lęk jest według mnie bardzo istotnym przeciwwskazaniem do wykonywania wszystkich zabiegów. Zabiegi estetyczne tylko wtedy mają sens gdy jest zaufanie, dodam, że ja także muszę mieć zaufanie do pacjenta. Odmawiam zabiegów osobom, które mówią, że „wytrzymają dla dobra sprawy”. Nie tędy droga do odmłodzenia. Twarz bez uśmiechu nigdy nie będzie piękna.