Zabiegi bankietowe

Zabiegi bankietowe

Zabiegi bankietowe cieszą się szczególnym zainteresowaniem w okresie przedświątecznym, jak również przed innymi większymi wydarzeniami. W obecnych czasach uroczystości są wprawdzie zredukowane do minimum, co nie znaczy, że nie chcemy  poprawiać swojego wyglądu – szczególnie twarzy, szyi i dekoltu. Tym bardziej, że każdy pojedynczy zabieg stymuluje skórę do regeneracji – nie działa tylko „tu i teraz”, tak jak kosmetyki bankietowe. Zadaniem zabiegu bankietowego jest natychmiastowe poprawienie wyglądu skóry, niewymagające procesu gojenia.

  • Moim ulubionym zabiegiem bankietowym jest fotoodmładzanie, które powoduje natychmiastową poprawę napięcia skóry, zblednięcie zaczerwienień, rozjaśnienie przebarwień oraz obkurczenie porów. Można go wykonać nawet dzień przed wydarzeniem.
  • Doskonale sprawdza się w natychmiastowym upiększaniu zabieg PQ-AGE, przy czym tutaj jestem ostrożniejsza w wykonywaniu go na ostatnią chwilę. Odblokowanie porów, bardzo rzadko, ale jednak, może powodować reakcję alergiczną. Obawy te dotyczą zwłaszcza osób, które nigdy wcześniej nie wykonywały tego zabiegu.
  • Nucleofill – biostymulator liftingujący (i nie tylko) może być też wykonany jednorazowo jako zabieg bankietowy kilka dni przed wydarzeniem. Natychmiast poprawia wygląd tracącej napięcie dolnej części twarzy i pracuje dalej. Nie znam osoby, która nie chciałaby wykonać pełnej kuracji, zachęcona pierwszym efektem.
  • Nie wykonujemy natomiast na ostatnią chwilę mezoterapii igłowej, wypełnienia zmarszczek, modelowania ust, czy toksyny botulinowej, nie zamykamy na ostatnią chwilę naczynek laserem.
  • Jeżeli planujesz wielkie wydarzenie – nawet za kilka miesięcy – zacznij od teraz. Rozplanowanie w czasie różnych metod odmładzania, poskutkuje wspaniałym efektem.