Jubileusz 20 lecia polskiej marki CERKO

Jubileusz 20 lecia polskiej marki CERKO

Z przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie na jubileusz 20 lecia polskiej marki CERKO. O tym wydarzeniu chcemy wspomnieć na blogu, ponieważ bardzo sobie cenimy prawdziwych naukowców, czyli ludzi, którzy nieustannie pracują nad jakimś nowym pomysłem i poświęcają temu swoje życie zawodowe. Ludzi, którzy wykładają na temat swoich prac badawczych, a nie cudzych. Do tego są przesympatyczni, i nie unikają spotkań z doktorami, wręcz przeciwnie. Warto wiedzieć, że takich pasjonatów mamy w naszym kraju i docenić to co robią.

Firmę założyli i kierują nią Państwo Maria i Bogusław Pilarscy, farmaceuci. Powstała  i rozwija się w wyniku połączenia pasji do badań naukowych i pomysłu na wyprodukowanie pierwszych w Polsce dermatokosmetyków zawierających mocznik, dodatkowo w unikalnym połączeniu a aminokwasem L-argininą. Byłam młodą asystentką w Klinice Dermatologii,  kiedy poznałam Państwa Pilarskich, 20 lat temu (!), i nic nie wiedziałam o tym, jak innowacyjny na owe czasy, jest pierwszy krem Cerko – Kermuren.

Z zamiłowania do nauki, rozwinęła się linia produktów dla skóry wymagającej pomocy (atopowej, łuszczycowej, suchej, wrażliwej, podrażnionej), hypoalergicznych, nie komedogennych, bez barwników, bez konserwantów, i przyjaznych środowisku. Ostatnim oryginalnym w skali światowej pomysłem firmy CERKO jest połączenie w kremie mocznika z witaminą PP, co jeszcze zwiększyło efekt nawilżająco-kojący skórę. Stary, dobry krem Kermuren zastąpił krem Cerkoderm 5.

Każdy wykład Pana doktora Pilarskiego jest jak podróż po egzotycznych lądach. Patrząc na wzory i słuchając logicznego wywodu naukowego nie wiadomo jak mija czas. Dla nas, bywalców setek wykładów naukowych, jest to zjawisko niespotykane. Wyrazy uznania!

Upodobanie do produktów CERKO nie jest związane wyłącznie z podziwem dla pracy Państwa Pilarskich. Jest spowodowane zadowoleniem naszych pacjentów, którzy bardzo sobie cenią połączenie skuteczności działania z przystępną ceną. A my cenimy sobie ponadto całkowity bardzo brak nachalności w promocji produktów, niespotykany w naszej pracy.

Dziękujemy za zaproszenie i gratulujemy!