Beautifeye – odmładzanie okolicy

Beautifeye – odmładzanie okolicy

Odmładzanie okolicy oczu obejmuje profilaktykę i leczenie. Im wcześniej zadbasz o leczenie okolicy oka, tym szybciej zobaczysz efekty.  Delikatna skóra okolicy oczu, najszybciej uwidacznia oznaki zmęczenia, niewyspania, stresu, i upływu lat. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn.  Profilaktyka, to odpowiednia pielęgnacja, którą zalecam w gabinecie, a także okresowy zabieg rewitalizujący. Leczenie, to seria zabiegów, połączonych z pielęgnacją. Kierując się zasadą: bezpieczeństwo, efekt i satysfakcja w jednym, proponuję zabiegi BEAUTYFEYE.

  • Cel zabiegu to: rozświetlenie i zagęszczenie skóry okolicy oka, likwidacja oznak zmęczenia i starzenia, wygładzenie zmarszczek, redukcja cieni i worków, profilaktyka starzenia się skóry okolicy oka, regeneracja. Wykonujemy 3 zabiegi w odstępie 2 tygodni.
  • Przebieg zabiegu (około 15 minut)
  1. Nałożenie rozświetlającego peelingu FILLMED BRIGHT PEEL: wyrównanie struktury skóry, rozjaśnienie cieni i przebarwień, ułatwienie penetracji i lepsze działanie składników etapu 2.
  2. Mezoterapia preparatem NCTF HA (koktajl kwasu hialuronowego i 59 składników, takich jak witaminy, aminokwasy przeciwutleniacze), przy użyciu igły NANOSOFT, która jest potrójną malutką igłą, pozwalającą precyzyjnie podać preparat, miejsce przy miejscu, minimalizując ryzyko powstania siniaków. Użycie igły NANOSOFT pozwala na nie wykonywanie znieczulenia.
  3. Nałożenie kojącego preparatu pozabiegowego.
  4. Maska EYE-RECOVER w formie płatków o działaniu odmładzających, którą otrzymujesz do domu, na użycie wieczorem.
  • Warto wiedzieć, że: na zabieg przychodzi się bez makijażu, nie powinno się go też wykonywać po zabiegu. Skóra jest po zabiegu zaczerwieniona, widoczne są małe grudki w miejscach wkłucia, które wchłaniają się tego samego dnia. Nie należy się więc umawiać na spotkania w dniu zabiegu.
  • Cena jednego zabiegu : 500 zł